Na predaj prevádzka Legend Pub,

ktorá sa nachádza v centre kúpelného mesta Dudince . 

 investičná príležitosť 

 kvalitné materiáli 

 centrum mesta

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj exkluzívnu investičnú nehnuteľnosť v centre kúpeľného mesta Dudince s dlhoročnou prevádzkou.

Základné informácie:
* lokalita: Dudince
* druh: obchodné priestory, gastro zariadenie
* stav: novostavba, komplet vybavená, zariadená
* počet miest na sedenie uzavretá terasa: cca 80 osôb
* vnútorné sedenie cca 40 osôb.
* kuchyňa, pizza pec na drevo, sklady, toalety, nové zázemie kuchyne
* doba prevádzky: 7 rokov nepretržite
* rozvoz jedál, parkovacie miesto pred terasou pre rozvozové auto

Popis nehnuteľnosti:
* prvý dojem hneď zanechá veľká krytá priestranná terasa, ktorá ma kapacitu miest na sedenie pre cca 80 osôb. Vstupné dvere na terasu sú otvárateľné na fotobunku. Terasa je komplet opláštená kvalitnými oknami proti rozbitiu. Tieto okná sú otvárateľné v čase letnej sezóny a v zimnej sezóne veľmi pomôžu v uzavretom priestore aj stropné ohrievače.  V srdci terasy sa nachádza vstup do veľmi vkusne a kvalitne zariadenej prevádzky, ktorá ma počet miest na sedenie pre cca 40 osôb. V strede miestnosti sa nachádza baroví pult so sedením. Za týmto plne vybavením a zariadením barom sa nachádza taktiež plne vybavená kuchyňa s pecou na pizzu (pečenie na dreve). Momentálne sa buduje nové zázemie kuchyne pre prípadne rozširovanie ponuky jedál alebo môže slúžiť ako sklad.  Samozrejme nemôžu tu chýbať sklady pre kuchyňu, bar a aj oddelené toalety  pre dámy a pánov. Plus je tu ešte jedna miestnosť pre personál. Za kuchyňou je časť pozemku využívaná hlavne pre skladovanie dreva do pece.

* priamou súčasťou nehnuteľnosti je jej kompletné vybavenie a zariadenie, je možné ponechať podľa dohody tovar ktorý sa tam momentálne nachádza, recepty a receptúry jedál a nápojov. Sú zabezpečený stáli dodávatelia, taktiež ako reklama a marketing ako je vlastná webová stránka, brendové veci, pizza mobil s našou databázou a v neposlednom rade samostatná značka a dobré meno podniku už vyše 7 rokov na trhu v nepretržitej prevádzke. 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

27

28

29

Celkový dojem makléra
* ako veľký bonus a výhodu je to že reštaurácia je zabehnutá so svojou stálou klientelou a samozrejme aj s kompletným personálom v sektore kuchyňa, bar a rozvoz. Medzi pôvodným a novým majiteľom garantujeme výpomoc a plynulý prechod pri odovzdávaní nehnuteľnosti.

Poloha a miesto nehnuteľnosti

Reštaurácia sa nachádza priamo v centre mesta a teda je súčasťou výbornej občianskej vybavenosti. Čo samozrejme predstavuje vyššiu návštevnosť tak ako miestnych tak aj turistických zákazníkov.

 Kúpeľné mesto Dudince sa nachádza v nadmorskej výške 140 m n.m., na upätí Krupinskej kotliny v okrese Krupina v trojuholníku Bratislava, Banská Bystrica, Budapešť v čistom životnom prostredí bez exhalátov priemyslu. Dobrá poloha a teplá stabilná klíma vytvárajú ideálne podmienky pre príjemný oddych. Najväčším magnetom pre všetkých návštevníkov tohto kúpeľného mesta je dudinská minerálna liečivá voda. V Dudinciach si máte možnosť vybrať zo širokej škály ubytovacích priestorov. K dispozícii sú Vám liečebné domy, hotely, ako aj súkromné penzióny. Viac o tejto lokalite a možnostiach sa dozviete na https://www.dudince.sk/ https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/dudince

okolie

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: na vyžiadanie 
* energetický certifikát: nie je
* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Kontaktný formulár