Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj pozemky v oblasti Devičany, okres Levice

 tichá lokalita

 výborná dostupnosť

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie


* lokalita: Devičany
* veľkosť pozemku: 554 m2 a 963 m2
* druh pozemku: záhrada
* prístupová cesta: obecná, spevnená a vedie až ku pozemku
* orientácia: juhozápad, slnečný
* inžinierske siete v dosahu
* mesto Levice: 15 minút autom

 

Popis


* možnosť výberu z dvoch pozemkov a to jeden o veľkosti 554 m2 a druhý 963 m2. Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce, v tichej lokalite s možnosťou využitia na rekreáciu, alebo záhradu či možnosť postavenia nehnuteľnosti po stavebnom povolení. Pozemok je slnečný, rovinatý. Menší pozemok je komplet oplotený, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy a vodovodná šachta. Väčší pozemok je čiastočne oplotený taktiež s ovocnými stromami. Na hranici väčšieho pozemku sa nachádza elektrika a plyn.  Pre lepšiu predstavivosť sme si pre Vás pripravili vizualizáciu, ktorá je informatívneho charakteru. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Okolie nehnuteľnosti


* pozemok sa nachádza v pokojnej lokalite kde je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním aj v priehrade Lipovina, ktorá sa nachádza neďaleko.  Mesto Levice je vzdialené len 15 minút autom, kde je kompletná občianska vybavenosť ako sú obchody, banky, reštaurácie, kaviarne atď. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://devicany.sk/

25_1

Cena a platba

 

Cena nehnuteľnosti o rozlohe 554 m2: 16 900 €

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch

Voľná ihneď

Platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru ( pomôžeme Vám s jeho vybavením )

 

Cena nehnuteľnosti o rozlohe 963 m2: 26 900 €

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch

Voľná ihneď

Platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru ( pomôžeme Vám s jeho vybavením )

Kontakt

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF