Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Apartmány pri tajchu Klinger.

 výborná lokalita

 vhodné na bývanie alebo ako investícia

 v cene parkovacie miesto

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Popis

 

Projekt Apartmánov Klinger vzniká iba 300 m od brehov rovnomenného jazera Klinger, 

v Banskej Štiavnici.

Apartmánový dom je situovaný na brehu tajchu Klinger, vzdialený 3 km od vrchnej stanici lyžiarskeho strediska Salamandra resort.

Projekt reflektuje súčasné požiadavky na komfort a modernosť životného priestoru pričom zachováva pôvodný vzhľad

historickej budovy.

Objekt pozostáva z hlavnej budovy a bočného krídla, kde je naplánovaná výstavba 16 apartmánov o výmere od 20 m2 do 68m2.  Apartmány budú 1 kk, 2 kk a 3 kk.

 

Správcovská spoločnosť založená na účely spravovania domu zabezpečí pre budúcich klientov kompletnú starostlivosť o prevádzku bytových jednotiek. Pre vyšší komfort bude spoločnosť poskytovať asistenčné služby a zabezpečovať prípadný prenájom apartmánov.

 

Kúpa lukratívneho apartmánu je výhodnou investíciou. Využijete ju pre chvíle oddychu s rodinou, priateľmi, alebo môžete apartmán prenajímať a pohodlne si zvýšiť príjem. Vlastniť moderný apartmán v Štiavnických vrchoch znamená kvalitný

oddych, zaujímavý zisk a osobnú prestíž.

 

Byt odovzdávaný v štandarde:

 

Plávajúce podlahy

Dlažby

Interiérové dvere

Obklady

Sanita (vaňa, WC, umývadlo) 

Kuchynská linka

V cene každého apartmánu je parkovacie miesto priamo pred budovou


Odovzdanie – 31.08.2025

Videoprehliadka

Pôdorys

f_1np cb_1np f_1c cb_1c f_1d cb_1d f_1e cb_1e f_2a cb_2a 

Okolie nehnuteľnosti

 

Apartmány sa nachádzajú pri  tajchu Klinger v  krásnej prírode kde si doprajete dokonalú dovolenku.  Do centra mesta je to cca 5minút autom, kde sa nachádzajú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. Štiavnické vrchy sú jedinečnou geografickou lokalitou ideálnou pre oddych, šport alebo turistiku.

Množstvo tajchov, čerstvý vzduch, krásne lesy si vychutnáte v každom ročnom období. V zime sa núkajú výborné podmienky aj v blízkom lyžiarskom stredisku Salamandra Resort. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html.

17_1

Cena a platba


1 izbový byt od 94.380 €

2 izbový byt od 126.000 €
3izbový byt od 166.300 €

 

Prvá platba vo výške 20%*

- Po prejavení záujmu o kúpu konkrétneho apartmánu, 

  následne pri podpise Zmluvy o Budúcej kúpnej zmluve

Druhá platba vo výške 30%*​

- Po dokončení hrubej stavby a zápisu rozostavaných apartmánov na LV

  (rok 2024)

Tretia platba vo výške 50%*

- Po kolaudácií hotových apartmánov, podpísaní riadnej Kúpnej zmluvy,

  zápisu hotových apartmánov na LV 

  (rok 2025)

Zloženie depozitu 30.000,- € *

- Pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve

* Táto peňažná suma má slúžiť pre prípad kompenzácie nárastu cien stavebných materiálov a prác, pričom toto zvýšenie je Developer povinný podložiť na základe aktuálnych údajov na oficiálnej webovej stránke Štatistického úradu Slovenskej republiky pričom bez oznámenia a preukázania inflácie nie je oprávnený využiť prostriedky tejto úschovy.

 

- platba možná v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi pomôžeme.

Kontakt 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF