Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu, v obci Jur nad Hronom.

 tichá lokalita

 VIP zóna

 občianska vybavenosť

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Jur nad Hronom

Rozloha pozemku: od 304 – do 472 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha domu s terasou: 108,76m2

Parkovanie: 2 osobné autá

Kúpou nehnuteľnosti kupujete aj 90 m2 podielu cesty

Mesto Levice cca 15 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Nízko energetický rodinný dom je v novo vybudovanej štvrti, kde je možnosť výberu umiestnenia domu a rozlohy pozemku. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby kde po pravej strane je kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa s obývacou izbou a príručný sklad. Na ľavej strane domu sú 3 samostatné izby a druhý odkladací priestor. Z obývacej časti je vstup na terasu vo veľkosti 27,5 m2, ktorá môže byť celá alebo čiastočne zastrešená. Pri rýchlom jednaní je dispozícia domu meniteľná. Dom sa skladá z KVH a BSH hranolov , medzistenná izolácia  je minerálna vlna  a opláštené to je fermacelom ( vápencová doska ). Strešná krytina je z betónovej škridle Teran a okná s plastovo – hliníkovým profilom a výplňou 3-sklo Salamander. Inžinierske siete a predpríprava v nehnuteľnosti ako je voda, elektrika,  odpad, fotovoltika, rekuperácia. Parkovanie je pred nehnuteľnosťou a súčasťou bude aj vlastná elektro nabíjačka. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vám pripravili vizualizáciu možného zariadenia. Kompletné informácie Vám rád poskytnem pri osobnom prípadne telefonickom/ emailovom kontakte.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

z_podorys_f_jur_1 podorys_cb_jur 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť je v tichej lokalite, novovybudovanej štvrti, ktorá Vám ponúka súkromie a pocit VIP zóny, nakoľko je uzatvorená rampou. Súčasťou ulice bude privátne detské ihrisko a kaviareň so vzdelávacím centrom. V obci sa nachádza výborná občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, potraviny, pošta, reštaurácia. Mesto Levice je cca 15 minút autom, kde sa nachádzajú banky, obchodné centrá. Viac sa dozviete na https://www.jurnadhronom.sk

 

26_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: od 198.000 €

energetický certifikát: áno

odovzdanie: dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF