Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinné domy, Jur nad Hronom.

 tichá lokalita

 VIP zóna

 občianska vybavenosť

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Jur nad Hronom

Rozloha pozemku: od 304 – do 472 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha domu s terasou: 108,76m2

Parkovanie: 2 osobné autá

Kúpou nehnuteľnosti kupujete aj 90 m2 podielu cesty

Mesto Levice cca 15 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Nízko energetický rodinný dom je v novo vybudovanej štvrti, kde je možnosť výberu umiestnenia domu a rozlohy pozemku. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby kde po pravej strane je kúpeľňa, samostatná toaleta, kuchyňa s obývacou izbou a príručný sklad. Na ľavej strane domu sú 3 samostatné izby a druhý odkladací priestor. Z obývacej časti je vstup na terasu vo veľkosti 27,5 m2, ktorá môže byť celá alebo čiastočne zastrešená. Pri rýchlom jednaní je dispozícia domu meniteľná. Dom sa skladá z KVH a BSH hranolov , medzistenná izolácia  je minerálna vlna  a opláštené to je fermacelom ( vápencová doska ). Strešná krytina je z betónovej škridle Teran a okná s plastovo – hliníkovým profilom a výplňou 3-sklo Salamander. Inžinierske siete a predpríprava v nehnuteľnosti ako je voda, elektrika,  odpad, fotovoltika, rekuperácia. Parkovanie je pred nehnuteľnosťou a súčasťou bude aj vlastná elektro nabíjačka. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vám pripravili vizualizáciu možného zariadenia. Kompletné informácie Vám rád poskytnem pri osobnom prípadne telefonickom/ emailovom kontakte.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

z_podorys_f_jur_1 podorys_cb_jur 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť je v tichej lokalite, novovybudovanej štvrti, ktorá Vám ponúka súkromie a pocit VIP zóny, nakoľko je uzatvorená rampou. Súčasťou ulice bude privátne detské ihrisko a kaviareň so vzdelávacím centrom. V obci sa nachádza výborná občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, potraviny, pošta, reštaurácia. Mesto Levice je cca 15 minút autom, kde sa nachádzajú banky, obchodné centrá. Viac sa dozviete na https://www.jurnadhronom.sk

 

26_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: od 198.000 €

energetický certifikát: áno

odovzdanie: dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF