Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom v Banskej Štiavnici časť Štefultov.

 kompletná rekonštrukcia

 výborná dostupnosť

 výborná lokalikta

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Obrancov mieru

Rozloha pozemku: 902 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha domu 95 m2 + 12 m2 terasa

Možná úžitková plocha podkrovia: 85 m2

Zariadenie: dohodou

Bezpečnosť: kamerový systém

Orientácia: čelo domu je na juhozápad

Parkovanie: 2 osobné autá – pod prístreškom

do Banskej Štiavnici cca 5 minút autom

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Komplet zrekonštruovaný dom pozostáva z predsiene, priestrannej chodby, kde po pravej strane sa nachádza jedna samostatná izba využívaná ako spálňa, kúpeľňa s vaňou a dvoj umývadlom, samostatná toaleta a technická miestnosť, kde je umiestnený plynový kotol  práčka a sušička. Na ľavej strane je druhá samostatná izba, obývačka s pieckou na tuhé palivo a s voľným prechodom do kuchyne, ktorá je vybavená kuchynskou linkou a spotrebičmi.  Z obývacej izby je vstup na terasu, ktorá sa tiahne pozdĺž prednej časti domu,  miesto ako stvorené na relax. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou pred štyrmi rokmi ako plastové okná, zateplenie, stierky, drevená podlaha v spálni v ostatnej časti domu dlažba, nové rozvody, strecha. Súčasťou ponuky je vypracovaný projekt na zobytnenie podkrovia ako aj stavebné povolenie na túto úpravu. Na pozemku sa nachádza pivnica a hospodárska budova, ktorá môže slúžiť na rôzne účely.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

f_prizemie_detska_oprava_dvere cB_PRiZEMIE_detska_oprava_dvere 

Celkový dojem makléra

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné ale aj rekreačné bývanie. Ako veľkú výhodu pokladám kompletnú rekonštrukciu, možnosť rozšírenia úžitkovej plochy a okamžité využitie. Dom sa nachádza v tichej lokalite, v bezprostrednej blízkosti prírody, vhodnej na prechádzky, hubárčenie. ale zároveň v blízkosti výbornej občianskej vybavenosti a centra mesta

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút autom je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Vindšachta alebo Evičkino jazero, ktoré je na skok od nehnuteľnosti. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

39_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 217.000,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: podľa dohody

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF