Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy s hospodárskou budovou, v obci Dolný Badín.

 výborná dostupnosť

 tichá lokalita

 vhodné aj ako investícia

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Dolný Badín

Rozloha pozemku:  1726 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha prvý domu cca 110 m2

Úžitková plocha druhého domu cca 128 m2

Zariadenie: súčasťou nehnuteľnosti

Orientácia: čelo domu je na juh

Mesto Krupina: cca 10 minút autom

 

  

Popis nehnuteľnosti

 

Ponuka sa skladá z dvoch rodinných domov a jednej hospodárskej budovy. Prvý dom pozostáva so vstupnej chodby alebo predsiene, z ktorej sa vchádza do obývacej časti spojenej s kuchyňou. Z kuchynskej časti je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Oproti predsiene je drevené schodisko - orech , ktoré vedie na poschodie, kde sú dve priestranné izby a samostatná toaleta. Táto nehnuteľnosť je zrekonštruovaná. Dom prešiel rekonštrukciou ako je elektrika, stierky, podlahy, sanita, plastové okná, vchodové dvere. Vykurovanie v nej je akumulačnou pieckou.

 Druhý rodinný dom je v pôvodnom stave a pozostáva z verandy, kde ďalej prejdete do vstupnej chodby. Hneď oproti sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Po pravej strane je jedna samostatná izba, ktorá by mohla byť napríklad ako hlavná spálňa a po ľavej ďalšie dve samostatné izby a to kuchyňa, obývačka a komora. Pre lepšiu predstavu sme vo vizualizácií navrhli vonkajšiu terasu so samostatným vstupom do kuchyne a obývacej izby, ktorá je orientovaná na slnečnú svetovú stranu a to juhozápad. Vykurovanie je lokálne pieckou na pevné palivo.

Tretia nehnuteľnosť je hospodárska budova, ktorá sa delí na tri samostatné miestnosti. Klient ju môže využiť napríklad ako dielňu alebo garáž. Elektrika je v každej nehnuteľnosti a tiež voda – obecný vodovod. Odpad je riešený septik na pozemku. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

f_prizemie_1 cb_prizemie_1 f_podkrovie_1 cb_podkrovie_1 f_stary_dom cb_stary_dom 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť je vo výbornej tichej lokalite, kde svojim prostredím je vhodná na rekreačné či  celoročné bývanie. Nachádzajú sa tu potraviny, materská škola, škola, pošta, miestna knižnica, futbalové ihrisko. Okolie ponúka množstvo rekreácie ako je turistika hubárčenie, cyklistika a mnoho iného.  Neďaleko len cca 10 minút autom je mesto Krupina kde nájdete banky, reštaurácie, kaviarne, kultúrne pamiatky a pod. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.dolnybadin.sk.

 

45_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 89.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF