Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy s hospodárskou budovou, v obci Dolný Badín.

 výborná dostupnosť

 tichá lokalita

 vhodné aj ako investícia

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Dolný Badín

Rozloha pozemku:  1726 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha prvý domu cca 110 m2

Úžitková plocha druhého domu cca 128 m2

Zariadenie: súčasťou nehnuteľnosti

Orientácia: čelo domu je na juh

Mesto Krupina: cca 10 minút autom

 

  

Popis nehnuteľnosti

 

Ponuka sa skladá z dvoch rodinných domov a jednej hospodárskej budovy. Prvý dom pozostáva so vstupnej chodby alebo predsiene, z ktorej sa vchádza do obývacej časti spojenej s kuchyňou. Z kuchynskej časti je vstup do kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Oproti predsiene je drevené schodisko - orech , ktoré vedie na poschodie, kde sú dve priestranné izby a samostatná toaleta. Táto nehnuteľnosť je zrekonštruovaná. Dom prešiel rekonštrukciou ako je elektrika, stierky, podlahy, sanita, plastové okná, vchodové dvere. Vykurovanie v nej je akumulačnou pieckou.

 Druhý rodinný dom je v pôvodnom stave a pozostáva z verandy, kde ďalej prejdete do vstupnej chodby. Hneď oproti sa nachádza kúpeľňa s toaletou. Po pravej strane je jedna samostatná izba, ktorá by mohla byť napríklad ako hlavná spálňa a po ľavej ďalšie dve samostatné izby a to kuchyňa, obývačka a komora. Pre lepšiu predstavu sme vo vizualizácií navrhli vonkajšiu terasu so samostatným vstupom do kuchyne a obývacej izby, ktorá je orientovaná na slnečnú svetovú stranu a to juhozápad. Vykurovanie je lokálne pieckou na pevné palivo.

Tretia nehnuteľnosť je hospodárska budova, ktorá sa delí na tri samostatné miestnosti. Klient ju môže využiť napríklad ako dielňu alebo garáž. Elektrika je v každej nehnuteľnosti a tiež voda – obecný vodovod. Odpad je riešený septik na pozemku. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

f_prizemie_1 cb_prizemie_1 f_podkrovie_1 cb_podkrovie_1 f_stary_dom cb_stary_dom 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť je vo výbornej tichej lokalite, kde svojim prostredím je vhodná na rekreačné či  celoročné bývanie. Nachádzajú sa tu potraviny, materská škola, škola, pošta, miestna knižnica, futbalové ihrisko. Okolie ponúka množstvo rekreácie ako je turistika hubárčenie, cyklistika a mnoho iného.  Neďaleko len cca 10 minút autom je mesto Krupina kde nájdete banky, reštaurácie, kaviarne, kultúrne pamiatky a pod. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.dolnybadin.sk.

 

45_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 89.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF