Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s vnútornou garážou v Banskej Štiavnici.

 Výborná lokalita

 vnútorná garáž 

 výborná občianska vybavenosť

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Učiteľská

* rozloha bytu: 69,95 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* orientácia: kuchyňa na juhovýchod

* poschodie: 1p.

* výťah: áno

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné pred bytovkou + garáž

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva s veľkej vstupnej chodby so vstavanou skriňou, z ktorej prechádzate do každej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza izba, ktorá je štandardne využívaná ako detská izba ale využitie izieb je samozrejme individuálne. Na druhej strane sa nachádza priestranná obývacia izba orientovaná do uzavretej časti ulice. Ďalej sa tu nachádza spálňa, ktorá je vedľa staršej zrekonštruovanej kúpeľne s vaňou a toalety. Nakoniec rozšírená kuchyňa s loggiou, ktorá bola mierne posunutá na úkor priestoru. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou elektriky, plastové okná, dlažba, vstavaná skriňa. V izbách sú plávajúce podlahy.  Bytová budova je zateplená. Zariadenie podľa dohody.

 

Vnútorná garáž prislúchajúca k bytu sa nachádza v susednej budove. Má dvojkrídlové vchodové dvere, betónovú podlahu, elektriku s vlastným meračom. Garáž má rozlohu 14,2 m2.

Videoprehliadka

Pôdorys

f_ucitelska cb_ucitelska 

Okolie nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť sa nachádza na sídlisku nazývané Drieňová v Banskej Štiavnici, ktoré ponúka výbornú občiansku vybavenosť ako sú škola, škôlka, ihrisko, potraviny, zdravotné stredisko, menšie obchodné centrá, autobusová zástavka. Do centra mesta je to cca 5 minút autom kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a mnoho iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk

33_1

 

PREDANÉ!

 

Cena, platba a odovzdanie

 

cena nehnuteľnosti: 140.000,-€

mesačné náklady na bývanie: 1 osoba cca 120,-€

mesačné náklady na garáž: 3 ,-€

odovzdanie: dohodou

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF