Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Investičný pozemok

s nádherným výhľadom na jazero Richňava 

o rozlohe 15.225 m2

 

 investícia 

 stavebný pozemok

 krásna okolitá príroda 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj investičný pozemok o veľkosti 15225 m2 na výstavbu niekoľko rekreačných chát v blízkosti jazera Richnava, okres Banská Štiavnica.

Na základe dopytu a viacerých záujemcov o nehnuteľnosť,  je možné tento pozemok aj rozdeliť  podľa potreby.  
vizualizácia na fotografií je len ilustračná

Základné informácie:

* lokalita: Richnavské jazero, Štiavnické bane
* vzdialenosť od jazera cca 500 m
* veľkosť pozemku: 15.225 m2
* sklon pozemku: mierne svahovitý, vrchol 790 m.n.m
* pozemok sa nachádza v katastrálnom území obce
* orientácia pozemku: juhovýchod  
* druh: trvalý trávny porast
* časť: rekreačná oblasť
* prístupová cesta : asfalt, spevnená, poľná

 

* pozemok sa nachádza v novo vybudovanej časti územného plánu obce Štiavnické bane v blízkosti obľúbeného jazera Richňava. Rozloha a umiestnenie pozemku dovoľuje novostavby rekreačných chát. Vo vizualizácií sme vytvorili projekt, (ktorý je ilustračný)  kde sme pozemok rozdelili v priemere okolo 1000 m2 a teda v počte 12 nových nehnuteľnosti. Zvyšnú časť pozemku sme počítali na prístupovú cestu a podobne. Územný plán obce pre túto časť nazývanú aj ako chatová osada Richňava-R12 je mimo hraníc Pamiatkovej rezervácie. Pozemok je možné podľa požiadaviek klientov, teda budúceho kupujúceho rozdeliť podľa toho aká plochu mu vyhovuje.  Podľa záujmu sa vypracuje geometrické zameranie.

 Pozemok je vhodný tak ako pre súkromné účely tak aj  pre investora, kde je možnosť vybudovať novú rekreačnú oblasť prípadne VIP zónu aj pre tých najnáročnejších klientov. V blízkosti sa nachádza ďalší pozemok na ktorom má byť plánovaná výstavba takže je tu možnosť možného jednania o prípadných  potrebných prípojkách.  Ako je voda, elektrika, riešenie odpadu a pod.  

* všetku podrobnú dokumentáciu ohľadom územného plánu, vody, ochrany prírody, kanalizácie Vám rád poskytnem pri osobnom stretnutí alebo telefonicky či prostredníctvom emailu.  

 

Regulatívy územia
* dominantná funkcia bloku: Chatová osada
  * max. výška zástavby: 1 NP + podkrovie
   * max. koeficient zastavanosti: 0,2 + 0,1 nádvorie
* max. koeficient zelených plôch:  0,7

Videoprehliadka

Fotogaléria

Celkový dojem makléra
* pozemok sa nachádza vo vysoko vyhľadávanej rekreačnej lokalite v Štiavnických Baniach, ktorý je vzdialený cca 500m od Jazera Richňava, okres Banská Štiavnica. V prípade delenia pozemku ,ktorý má viac ako 15.000m2 klientom ponúkame možnosť výberu veľkosti a polohy.  Najviac lukratívne miesto pre nehnuteľnosť sa nachádza na vrchole, odkiaľ máte nádherný výhľad. Veľký potenciál má pozemok aj pre investora, ktorý dokáže podľa vlastných predstáv  vytvoriť veľmi pekné rekreačné miesto. 

Okolie nehnuteľnosti
* pozemok sa nachádza v pokojnej rekreačnej časti len cca 3 minúty  od Jazera Richnava. Je tu mnoho turistickým, cyklistickým chodníkov, hubárčenie, samozrejme plávanie, korčuľovanie lyžovanie a pod. Počúvadlianke jazero vzdialené cca 4km, do Banskej Štiavnice je to približne 9 km kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, historické pamiatky a pod. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na  http://www.banskastiavnica.sk/index.html

dji_0002-00_04_17_16-still006

Cena nehnuteľnosti 

25,- € / za m2 

 

Financovanie 

* pozemok je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár