Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Byty EISEN – Vyhne. MODERNÉ BÝVANIE V TRADIČNOM PROSTREDÍ.

 výborná lokalita

 vip zóna

 vhodné na bývanie alebo ako investícia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

OPIS PROJEKTU

Revitalizáciou staršieho objektu v pôvodnej industriálnej zóne obce Vyhne vzniklo komor­né a zároveň moderné bývanie. Projekt Eisen ponúka spolu 14 bytov vo vyhotovení holobyt na dvoch nadzemných podlažiach. V suteréne projektu sa okrem pivničných kobiek dosta­točne veľkých pre uskladnenie športových po­trieb, nachádza menšie kongresové centrum s príslušenstvom a telocvičňa. Pro­jekt Eisen aj napriek menšiemu rozsahu po­skytuje vysoký štandard vyhotovenia s dôra­zom na moderné technológie. Samotný areál je prístupný rezidentom cez rampu na diaľko­vé ovládanie a okrem oddychových zón s par­kovou úpravou ponúka aj bezpečný priestor na hry pre najmenších.

 

 

PONUKA BYTOV

K dispozícii je 12 1-izbových bytov a 2 2-izbo­vé byty v stave holobyt na dvoch nadzemných podlažiach. Dispozícia bytov, moderné tech­nológie a vybavenosť projektu v kombinácii s lokalitou projekt Eisen predurčujú na skvelú investičnú príležitosť. Rozmanitá ponuka bytov s podlahovou plochou od 34,7 m2 do 49,3 m2.

 

Viac sa dozviete na https://bytyeisen.sk/  

 

 

Špecifikácia ponuky holobytu:

 

Vstupné dvere do bytového domu:

 

Vstupné dvere do bytu :

 

Okná:

Podlahy a podlahové krytiny:

 

Povrchové úpravy:

 

Vybavenie kuchyne:


Vzduchotechnika

 

Zdravotechnika

Elektrické a slaboprúdové rozvody:

Kúrenie:

 

Pivnice:

 

Spoločné priestory  - exteriér:

 

Parkovanie:

Pôdorys

 

cb_1-np_opravene_rozmery cb_2-np_opravene_rozmery 

LOKALITA

 

Malebná obec Vyhne s bohatou históriou leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, len 15 km od historického banského mesta Banská Štiavnica. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť a tiež množstvo príležitostí na trávenie voľ­ného času. Uprostred nádhernej prírody si na svoje prídu nielen nadšenci turistiky, cyklotu­ristiky a lyžovania, ale aj histórie a wellness, ktorý ponúka Vodný raj Vyhne. Obec Vyhne je aj dnes vďaka svojej polohe a histórii skvelým miestom na bývanie a trávenie dovolenky.

Cena


1 izbový byt od 86.925 €

2 izbový byt od 123.250 €


- platba možná v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi pomôžeme.

Začiatok stavebných prác – I. kvartál 2023
Odovzdanie – II. Kvartál 2024

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF