Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Byty EISEN – Vyhne. MODERNÉ BÝVANIE V TRADIČNOM PROSTREDÍ.

 výborná lokalita

 vip zóna

 vhodné na bývanie alebo ako investícia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

OPIS PROJEKTU

Revitalizáciou staršieho objektu v pôvodnej industriálnej zóne obce Vyhne vzniklo komor­né a zároveň moderné bývanie. Projekt Eisen ponúka spolu 14 bytov vo vyhotovení holobyt na dvoch nadzemných podlažiach. V suteréne projektu sa okrem pivničných kobiek dosta­točne veľkých pre uskladnenie športových po­trieb, nachádza menšie kongresové centrum s príslušenstvom a telocvičňa. Ku každému bytu prislúcha exteriérové parkovacie miesto s možnosťou inštalácie elektronabíjačky. Pro­jekt Eisen aj napriek menšiemu rozsahu po­skytuje vysoký štandard vyhotovenia s dôra­zom na moderné technológie. Samotný areál je prístupný rezidentom cez rampu na diaľko­vé ovládanie a okrem oddychových zón s par­kovou úpravou ponúka aj bezpečný priestor na hry pre najmenších.

 

 

PONUKA BYTOV

K dispozícii je 12 1-izbových bytov a 2 2-izbo­vé byty v stave holobyt na dvoch nadzemných podlažiach. Dispozícia bytov, moderné tech­nológie a vybavenosť projektu v kombinácii s lokalitou projekt Eisen predurčujú na skvelú investičnú príležitosť. Rozmanitá ponuka bytov s podlahovou plochou od 34,7 m2 do 49,3 m2.

 

Viac sa dozviete na https://bytyeisen.sk/  

 

 

Špecifikácia ponuky holobytu:

 

Vstupné dvere do bytového domu:

 

Vstupné dvere do bytu :

 

Okná:

Podlahy a podlahové krytiny:

 

Povrchové úpravy:

 

Vybavenie kuchyne:


Vzduchotechnika

 

Zdravotechnika

Elektrické a slaboprúdové rozvody:

Kúrenie:

 

Pivnice:

 

Spoločné priestory  - exteriér:

 

Parkovanie:

samostatné parkovacie miesto so spevnenou plochou (1 parkovacie miesto na 1 byt)

Pôdorys

 

cb_1-np_opravene_rozmery cb_2-np_opravene_rozmery 

LOKALITA

 

Malebná obec Vyhne s bohatou históriou leží na začiatku chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy, len 15 km od historického banského mesta Banská Štiavnica. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť a tiež množstvo príležitostí na trávenie voľ­ného času. Uprostred nádhernej prírody si na svoje prídu nielen nadšenci turistiky, cyklotu­ristiky a lyžovania, ale aj histórie a wellness, ktorý ponúka Vodný raj Vyhne. Obec Vyhne je aj dnes vďaka svojej polohe a histórii skvelým miestom na bývanie a trávenie dovolenky.

Cena


1 izbový byt od 86.925 €

2 izbový byt od 123.250 €

parkovanie 4.500 €


- platba možná v hotovosti, alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi pomôžeme.

Začiatok stavebných prác – I. kvartál 2023
Odovzdanie – II. Kvartál 2024

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF